czwartek, 20 września 2012

G-Dragon "Crayon" + 100% "Bad Boy" + Spica "I'll Be There" M/V

Na wstępie przepraszam za tak krótki wpis, ale naprawdę źle się czuję i nie mam siły na dłuższe stukanie w klawiaturę. Najchętniej położyłabym się do łóżka z gorącą herbatą i coś pooglądała. Mam nadzieję, że mój stan jak najszybciej się poprawi i będę mogła przeczytać wszystkie Wasze posty.

Umarłam.
Kocham to wszystko i kompletnie nie ogarniam tego teledysku. Po obejrzeniu go pierwszy raz wieczorem w internacie.. nie kontrolowałam niczego, przez co grożono mi sprzątaniem korytarza. Nawet nie skomentuję. Przepraszam.

Rozczarowanie. Zapowiedzi tej piosenki tworzyły całkiem inny klimat, a tutaj od 0:32 usłyszałam muzykę, której po prostu nie lubię. Coś pozytywnego? Podoba mi się taniec i teledysk.

Jak już pisałam - lubię ten zespół. Piosenka również mi się podoba, ale jest w innym stylu niż poprzednie. Zanim zaczęłam słuchać K-popu lubiłam wiele ballad, ale później zmieniłam moje nastawienie co do muzyki i praktycznie przestałam słuchać wolnych utworów. Jeżeli już jakieś się pojawiały to i tak wolałam bardziej "energiczne" piosenki. W tym przypadku jest inaczej. Jak na razie "Russian Roulette" i "Painkiller" są na pierwszym miejscu.


+ A Wy co sądzicie? Które MV podoba się najbardziej? :)

8 komentarzy:

 1. Pierwszą piosenkę smoczka słyszałam ale inny teledysk widziałam ;P
  co za baby każą CI korytarz sprzątać:P???

  OdpowiedzUsuń
 2. ALe jak mu nosek rośnie to wygląda słodko ;FD

  OdpowiedzUsuń
 3. Kryminału może nie ma ale aż tak źle nie jest hi
  fajnie tańczą ale w ostrzejszej akcji byli by bardziej seksi ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. G-DRAGON to wygryw życia, a już tym klipem zabił mnie doszczętnie. KOCHAM.
  A co do pozostałych, czyli 100% i SPICA. Hm... 100% kojarzy mi się z takimi strasznie oklepanymi nutami made in VIVA, co mnie boli. A piosenka SPICA nie najgorsza, jednak chyba zawsze zostanę ze słabością do męskich grup. XD Ale powtórzę: G-DRAGON TO WYGRYW ŻYCIA.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja crayon słyszałam i jest średnia. Mojej sis* podoba się dziki teledysk a la Far East Movement ft LMFAO. 100% no jakoś nie chce mi się nzaleźć ta piosenka na necie ^^. A spica to zapomniałam o nich :/ Ukartupię ich niech sami sprzątają swój syff!

  OdpowiedzUsuń
 6. Have you ever thought about includіng a little bіt more thаn just your artіcles?
  I mеаn, what you say is vаluable and all.
  Hοωever think abоut if you added sοme great pісtures
  or vidеo clіps to gіve уouг
  pοsts more, "pop"! Your сontent iѕ excellent but with pics аnd videos, this sitе соuld
  definitely be one of the greatest in itѕ fіeld.
  Fantaѕtiс blog!

  my site payday loans

  OdpowiedzUsuń