sobota, 3 marca 2012

"Oh! My Lady" EPISODE 1


Będę dodawała różne ujęcia, za bardzo to lubię.

Mieć takie zdjęcie to.. to jest.. dziwne XD

Chyba nie powinnam komentować tego, jak Siwon wygląda w podkoszulku..

..albo jak wygląda bez niego :>
Ale z niego suczysyn i ma jeden z najbardziej denerwujących głosów :x

Hej, pampampam.

Poker face przez całą dramę.

I najpiękniejszy uśmiech. 

Dlaczego w późniejszych odcinkach już klata nie była pokazywana tak często? :c

piątek, 2 marca 2012

Drama "OH! MY LADY" recenzja

Obejrzałam wszystkie odcinki.
A to zdjęcie musi być wszędzie, uwielbiam je.
Podsumowując to było coś cudownego, z pewnością obejrzę jeszcze nie raz.
Niektórzy aktorzy w tej dramie byli strasznie denerwujący, mimo, że nie powinni. Ostatni odcinek podobał mi się chyba najmniej. Myślę, że był zbyt chaotyczny. Było parę niedociągnięć. Sprawa dotycząca małżeństwa dyrektora ciągnęła się przez cały czas, a i tak nic z tego nie wynikło, szkoda. Tak samo z Ye Eun, sądziłam, że usłyszę "kocham cię tato".Seong Min Woo (Choi Si Won)
Ubóstwiam. Nie spodziewałam się, że Siwon może być tak dobrym aktorem. Naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Jego przemiana podczas całej dramy sprawiała, że z każdym odcinkiem kocha się go coraz bardziej. Zdecydowanie ma u mnie duży plus. Będę dodawała zdjęcia w tym uroczym sweterku XDYoon Gae Hwa (Chae Rim)
Bardzo sympatyczna i kolorowa postać. Cały czas się uśmiecha, przeprasza i troszczy się o innych. Właściwie od samego początku ją polubiłam, mimo, że w niektórych momentach trochę mnie irytowała. Jednak nie sądzę, że ktoś inny mógłby lepiej zagrać, została idealnie dopasowana do tej roli.Gdy zaczynasz oglądasz i myślisz o nich jak o parze to wydaje się to dziwne i całkiem niemożliwe. On traktuje ją jak dorosłą rozwódkę, a ona jego jak niedojrzałego dzieciaka. Wydaje się, że wgl do siebie nie pasują.Hong Yu Ra (Park Han Byul)
Jest chyba jedną z najładniejszych Koreanek jakie widziałam. Jeżeli chodzi o jej rolę w dramie to nienawidzę. Raz ignoruje Minwoo, a za chwilę się nim interesuje. Niby chce dobrze, ale jej nie wychodzi. Wtrąca się w nie swoje sprawy i powoduje kłopoty. W dodatku denerwuje mnie jej różowa szminka.


Yu Si Joon (Lee Hyun Woo)
Bardzo dziwna osoba, dziwne zachowanie, jakby kompletnie nie angażował się w aktorstwo. Niby nie miałam o nim zdania, czasem sądziłam, że raczej go nie lubię. Za często pouczał Minwoo przez co była między nimi dziwna atmosfera. Później zaczął pomagać Gaehwa i polubiłam go. Był troskliwy, miły i sympatyczny.


Han Jung A (Moon Jung Hee)
Nie lubiłam od samego początku.Irytowało mnie jej zachowanie, wydawało mi się, że jest zbędna. Słowo wypowiadane przez nią najczęściej to "porozmawiajmy", a rozmowa za każdym razem nie przynosiła skutków i trwała dwie minuty (?)

POZOSTALI:
Ye Un - przesłodka, roztopiła lodowate serce Minwoo, lubiłam ją oglądać.
Kim Min Ji - również cudowna i bardzo mądra, podobał mi się jej stosunek do Minwoo.
Han Min Kwak - najgorszy dziennikarz na świecie !
Jung Yun Sik - najgorszy menadżer na świecie !
Kim Byung Hak - najgorszy mąż na świecie !


Powiedziałam tacie, żeby rozpoznał Siwona. Włączyłam Mr.Simple i Sorry, Sorry. Bingo w obydwu :o Później mówię: Tato obejrzyj jeszcze raz ten pierwszy, popatrz na wszystkich.. jak myślisz którego najbardziej lubię? Leci kilka sekund, a tata się odzywa "Tego w blond włosach, w czapce". No paaaadłam! Prawie umarłam, oczy to mi wyszły na wierzch. Skąd on wiedział? Naprawdę się przeraziłam. Z dziesiątki od razu wskazał Eunhyuka, bez zastanowienia. To wróży tylko jedno - jesteśmy sobie przeznaczeni.


SIWON #1 Koreańczykowata klata <3


Awww <3
#1 Koreańczykowaty sweterek!