piątek, 23 marca 2012

EXO-K "High Cut" Photoshoot CALVIN KLEIN JEANS

 Jeżeli chodzi o EXO to na razie jestem pod ogromnym wrażeniem tej grupy. "What is love" i "History" są jednymi z moich ulubionych piosenek. W dodatku strasznie podoba mi się ich styl. Nie wspominam już nawet o tańcu, który jest nieziemski.


Kai na tym zdjęciu = Gollum.


Co Kai robi z tymi butami, eeeej.
Ah, i jednak jest słodko.
Dobranoc.

Kai (EXO-K) Vogue Girl April 2012 + GQ April 2012 CALVIN KLEIN JEANS

Cześć.
Nie potrafię skomentować tego, jaki Kai jest piękny. Aczkolwiek te same trochę naburmuszone miny na każdych zdjęciach mogą być z czasem irytujące. Wydaje się naprawdę chłodny i lekko przerażający..


ANG!

czwartek, 22 marca 2012

SHINee "Sherlock" COMEBACK!

Tak, już jest! Czuję się dobrze.
PIOSENKA. Najpierw chciałabym napisać coś odnośnie piosenki, którą słuchałam już wcześniej. Nie rozumiem tego i jest to dla mnie bez sensu.. czemu ona ma aż tyle wersji? Jest "Clue" (beznadziejna, bo nie ma I'm so curious yeaaah), "Note" (ta, która spodobała mi się naj naj bardziej, pewnie przez rap i wgl początek jest najlepszy) i "Sherlock (Clue+Note)". To dziwne. Więc co do piosenki... wolałabym "Note".


TELEDYSK. Nie jest tak kolorowo jak zawsze, a zmiany są potrzebne. Podoba mi się jego klimat. To, że teledysk potwierdza tytuł piosenki. Szkoda tylko, że tekst piosenki to w kółko ta sama sieczka o dziewczynie. Jednak mam wrażenie, że raczej jestem zawiedziona, trochę rozczarowana. Taniec średnio mi się podoba. Lubię jeżeli w klipie jest jakaś historia, właśnie taka jak tutaj.
Ten pies to idealny partner dla Taemina. Naprawdę ja jestem nim zachwycona :o 

ONEW

Nigdy bym nie pomyślała, ale to właśnie jego oglądało mi się najprzyjemniej. Mogliby tylko nie rozdzielać mu tych włosów. Wydaje mi się, że w tym teledysku wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie niż w pozostałych. Gdyby "Sherlock" był moim pierwszym k-popowym klipem to z pewnością najpierw pokochałabym Onew. Ten uśmiech w 3:38 tak niesamowicie ożywił spojrzenie na teledysk. + Uwielbiam jego głos. Szczególnie w piosence "Honesty"


JONGHYUN

Taak, wiem. To naprawdę dziwne - dinozaur tak wysoko. Ale myślę, że wygląda genialnie. Przede wszystkim jak na razie po obejrzeniu kilku razy tego teledysku nie zauważyłam żadnej głupiej miny, wyrazu twarzy czy pozy, która mogłaby mnie porządnie zdenerwować, ale spokojnie.. ja jestem ślepa, pewnie niedługo zmienię zdanie. Moją uwagę zwrócił też podczas refrenu, kiedy podnosił te swoje krótkie nóżki najwyżej.

KEY

Gdy tak bardziej się zastanawiam to stwierdzam, że chyba powoli zaczyna mnie nudzić jego styl. Włosy blond jak najbardziej ok, mogą zostać. Tylko nie wiem po co ta długa grzywka, nie widać jego oczu. Nie lubię tych wyprostowanych, wolę jak są "podkręcone". Okulary spoko, ale te spodenki to tragedia. Za bardzo, w dziwny sposób zwracają uwagę i całkiem nie pasują. I pomalowane paznokcie, naklejki.. ughr. Key i Onew to moje dwa ulubione głosy w SHINee.. to na pewno nie ulega zmianie.

MINHO

Uważam, że zdecydowanie ma określoną osobowość i nie potrafi zmieniać się tak jak pozostali. Dla mnie wciąż jest taki sam. Dobrze, że te kłaki towarzyszące mu na zdjęciach zostały okiełznane. Ten Sherlockowy motyw bardzo pasuje Minho. Jednak myśl, że troszkę odstaje od grupy, wygląda najstarzej i ta powaga nie daje mi spokoju. Tak samo jak Martina skomentowała go w "Hello" - na słodki image trzeba walczyć z męskością. Kocham Cię Minho. Bardzo lubię początek drugiej zwrotki i "Tonight, SHINee is in the house!" *śmieje się*.

TAEMIN

Jakoś nie chce mi się nic pisać.. Te włosy w "Lucifer" jeszcze były w porządku, ale tutaj to już przesadzili. Laleczka w dziwnym stroju i grzywce zasłaniającej pół twarzy. Poza sekwencją taneczną wyglądał bardzo mniam, takiego Taemina lubię. Ale niestety to czupiradło zepsuło mi wszystko.. Sherlock jest chyba pierwszym wideo, w którym nie zwróciłam uwagi na Taemina, jeżeli chodzi o taniec. Nijak.