sobota, 28 kwietnia 2012

My Day: Płyta EXO-K "Mama" 1st Mini Album

 Mój pierwszy zakup to płyta EXO w koreańskiej wersji, która zapukała do moich drzwi we wtorek. Dlaczego akurat tego zespołu? Od dawna chciałam sprowadzić do siebie jakąś płytę z Korei, ale nie mogłam się zdecydować. Na początku miał to być album Super Junior. Stwierdziłam jednak, że wolę coś nowszego, więc uparłam się na B1A4, by po krótkim czasie się rozmyślić, nie wiem dlaczego. Później była wielka radość z comebacku SHINee, ale gdy zobaczyłam koncept nowego albumu, obejrzałam MV do Sherlock'a oraz przesłuchałam piosenek zauważając, że trzy znajdujące się na albumie są właściwie takie same - stanowczo odmówiłam. Następnie był zachwyt B.A.P, ale cztery utworu na albumie "Warrior" to za mało. Tak czy siak.. padło na EXO. Kupiłam, jestem zadowolona i nie narzekam & Poniższe zdjęcia zostały zrobione moim ukochanym telefonem, dlatego jakość jest słaba.

+ Dodatkowo otrzymałam plakat JYJ :)

Taemin dla Play Etude.
+ I znowu jakaś starsza noona


Z twittera. Simon D i Heechul :)

Heechul Twitter: Model. Kim Heechul i Kim Kyungjin

+ Jestem na Filipinach! hahaha.


Dobranoc.piątek, 27 kwietnia 2012

B.A.P "Power" MusicVideo + Photoshoot

Teledysk do nowej piosenki B.A.P "Power" pojawił się wczoraj.


Piosenka: 
Hm.. Myślałam, że spodoba mi się bardziej. Nie jest zła, ale porywająca też nie. Mój ulubiony fragment to oczywiście rap Zelo i "warning, warning, warning" HAH. Streszczając - song o wojowniku jest sto razy lepszy. 
Video: 
Odniosę się tu jeszcze również do utworu. Sam tytuł piosenki i powtarzanie "we got the power" powinno być potwierdzone w teledysku, aczkolwiek wydaje mi się, że więcej mocy mieli w styczniu. Ogólnie klimat MV i ta cała historia mi pasuje. Chociaż tyle kasy wydać na ten statek kosmiczny :o
Taniec: 
Nie przykuł mojej uwagi tak bardzo jak przewspaniały układ do "Warrior", ale jest świetny. Jeżeli chodzi o układy i ruchy taneczne to właśnie B.A.P są u mnie na pierwszym miejscu.
Członkowie: 
Youngjae! Bias.
Zelo. Zdecydowanie wolę żółtawy makaron. 
Yongguk jak zawsze strasznie ostro, haha. 
Himchan wydaje mi się trochę przerażający. 
Daehyun właśnie w każdym calu bardziej podoba mi się w "Power" niż w "Warrior". 
Jongup. Ok.Zdjęcia są wspaniałe.

Jonghyun dla Play Etude.

Key dla Play Etude.

Seohyun "Twinkle" TEASER

Ryeowook Twitter

Henry Twitter: OMG!! LOL I want him

Heechul Twitter: Model. Kim Heechul and Kim Kyungjin.
HAHA.