piątek, 6 lipca 2012

CN Blue "Come On" M/V + EXO-K dla "The Face Shop"

Taaaaak!
Właśnie na takie CN Blue czekałam. W końcu z przekonaniem używają tych instrumentów.  Świetnie, że jest coś nowego, ponieważ "Hey You" i tak właściwie nie słuchałam, bo tamta piosenka za bardzo nie przypadła mi do gustu i wolę CN Blue w stylu takim, jak na powyższym wideo. 

czwartek, 5 lipca 2012

Super Junior 6th Album OTHER PHOTOSSUPER JUNIOR W POLSAT2 (?)
Nadal tego nie rozumiem i jestem w szoku. Już nawet nie wiem co mam pisać. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić K-popu w Polsce na taką skalę, że będę mogła oglądać ich wszystkich, siedząc przed telewizorem. Bądźmy szczęśliwi i wspierajmy Super Junior, w celu odniesienia jeszcze większego sukcesu.

 Ryeowook Twitter.


wtorek, 3 lipca 2012

Super Junior "Sexy, Free & Single" MV

HOOOOOOOOT!
Nie wiem dlaczego zaczęłam cieszyć się jak głupia dopiero wtedy, gdy obejrzałam ten teledysk z dziesięć razy.. 
Piosenka baaardzo mi się podoba. Wydaje się, jakby była składanką kilku innych. Kojąca muzyka po chwili przeradza się w chłodną, nadając całemu utworowi niezwykłą oryginalność. Szczerze to spodziewałam się gorszego. Myślałam, że piosenka raczej mi się nie spodoba.. a jednak :)


Co do choreografii to myślę, że Super Junior zdarzały się lepsze układy taneczne. Nie twierdzę, że ten jest zły, ale po prostu nie zawiera w sobie czegoś nadzwyczajnego, ruchów, które łatwo mogę zapamiętać, jak np.: w A-cha czy Mr. Simple.

Najlepszy fragment w całym klipie => 1:35 - 1:43. 


Siwon przeprasza, bo wcześniej powiedział, że Eunhyuk jest brzydki. EJ. Fanki i tak kochają wszystkich członków i każdy z SJ jest dla nich piękny, więc mogłoby się obejść bez głupich ocen i wypowiedzi, typu "Zawsze zazdrościłem Eunhyukowi wszystkiego, z wyjątkiem twarzy". Ludzie cały czas będą gadać i oceniać, ale takie słowa nie powinny wypływać z ust pozostałych członków .

Hyuk próbuje zwrócić uwagę na jawline. Przynajmniej ja cały czas się na nią patrzę..

Super Junior Fighting!