niedziela, 29 lipca 2012

My Opinion: K-pop in July 2012


Lipiec był obfity w fajne piosenki, a przynajmniej tak mi się wydaje, więc skoro mogę to napiszę coś o tych, które spodobały mi się najbardziej i cały czas goszczą na mojej liście odtwarzania. 

1. SUPER JUNIOR "SEXY, FREE & SINGLE"
Drugiego lipca.
Najbardziej wyczekiwany przeze mnie comeback. Największa radość, również z tego, że właśnie po tym teledysku mówili o nich w naszych polskich wiadomościach (nadal nie ogarniam o_o). Mój ulubiony zespół, więc pierwsze miejsce musi być :)


2. B.A.P "NO MERCY"
Osiemnastego lipca.
To chyba jest moja ulubiona piosenka B.A.P, bo ulubiony teledysk to na pewno. Niezwykłe zaskoczenie, świetna transformacja. Kocham ten zespół. Himchan z ostatniego miejsca na mojej liście, po "No mercy" awansował na drugie :O


3. 2NE1 "I LOVE YOU"
Szóstego lipca.
Na początku myślałam, że mi się nie spodoba, bo wydawała się.. za wolna? Ale zmieniłam zdanie i nawet lubię tę piosenkę bardziej od "I am the best".


4. WOOYOUNG "SEXY LADY"
Siódmego lipca.
Nie jestem fanką 2PM. Właściwie to nie pamiętam jak trafiłam na ten teledysk, ale wcale nie żałuję :3 Soooo, sexy, sexy, sexy.


5. BoA "ONLY ONE"
Dwudziestego czwartego lipca.
Ta piosenka jest zbyt delikatna, jak dla mnie. Czasami mam na takie ochotę i cały czas mogłabym wtedy słuchać samych ballad, ale to nie ta chwila. Jednak cieszę się z comebacku i mam nadzieję, że królowa K-popu jeszcze nas zaskoczy.

Jakoś brakuje mi tutaj EXO. Ostatni teledysk wydali na początku kwietnia i szczerze pisząc to chciałabym już ich z powrotem, haha. 
Nie wspominając o SHINee, którzy po półtora roku zachwycili tylko jednym MV, bu. 
Chcę takie SHINee z "Hello" i chcę śmiać się z Taemina :3


F(x) "ELECTRIC SHOCK"
Warto również wspomnieć, że wciąż męczy mnie ten utwór, który jest natomiast z jedenastego czerwca. Jeszcze bardziej polubiłam f(x) po tej piosence i również stała się ona moją ulubioną.