piątek, 7 września 2012

GD "That XX" M/V + SNSD "All My Love Is For You" M/V + B1A4 dla Omphalos

Jestem! Wróciłam! Właściwie tylko na dwa dni, ale dobre i to. Przez te siedem dni strasznie tęskniłam za domem, rodziną i oczywiście komputerem, HAH. W internacie nie miałam dostępu do internetu, tak jak się spodziewałam.. Będzie prawdopodobnie w następnym tygodniu, ale gówienko to da, bo i tak nie mam laptopa. Może pożyczę od koleżanki z pokoju, ale wątpię, bo mnie wkurza.. hmm miło :) Przez ten jeden tydzień przeżyłam więcej niż przez całe moje życie, HAH. I zmieniłam się. Naprawdę nie sądziłam, że mogę zmienić się tak bardzo w ciągu tygodnia. Aż boję się co będzie za trzy lata. Będę wredną suką panie i panowie. 
Musztra nie jest tak męcząca jak myślałam, buty jak na razie mnie nie obcierają, czyli jest okej. Nie wiem jak sobie poradzę. Nie wiem czy moja psychika jest na tyle silna. Chcę po prostu przetrwać wrzesień, po pierwszym semestrze będzie gładko.
I nigdy się tak nie cieszyłam powrotem do domu. Moja mama niestety była w pracy, to znaczy wciąż jest, ale zaraz po nią jadę. Zastałam w domu tylko tatę i szczerze piszcząc - popłakałam się na jego widok. Nie wiem co będzie dalej. Piję piwo, bo wgl nie ogarniam tego co dzieje się w mojej głowie. Obudziłam się któregoś dnia w nocy i zaczęłam się zastanawiać jak się pisze "chusteczki", bo zapomniałam. Czaicie? Zapomniałam nawet nazwiska sąsiadów. Za dużo wrażeń, w tak krótkim czasie. Jadę jutro na jakieś zakupy z rodzicami. 
Co do lekcji, to niektóre przedmioty lub nauczyciele mnie przerażają, ale matematyki jak na razie się nie wystraszyłam. Nauczyciel wydaje się w porządku i tak wgl to na matmie rozszerzonej mamy liczby naturalne, HAH. Nie dam rady napisać więcej, bo już wszystko mi się pomieszało. Chciałabym meldować się tutaj z postem codziennie, ale niestety :c + Jestem kotem, miau.

Od razu może napiszę coś o MV G-Dragona, które w pełnej okazałości obejrzałam dokładnie przed chwilą. Piosenki słuchałam wcześniej i pozwolę sobie porównać do "One Of A Kind". Zdecydowanie wolę pierwszy singiel. Nie, żeby drugi był zły, ale tamten jest bardziej w moim typie. Niezbyt trawię ballady, jeżeli wgl mogę "That XX" do nich zaliczyć, bo nie wiem co to jest *uśmiech*, a w dodatku trochę rani mnie to "MIŁO". No trudno jestem Polką i tak słyszę i dziwnie mi się to kojarzy. Teledysk jest w porządku, tak samo jak sam wygląd GD, ale jak już napisałam, w każdym szczególe wolę "OOAK", HAH.

Girls' Generation "All My Love Is For You"
Jak na japońską piosenkę to nie jest tak źle. Jest delikatna i chętnie słucham ją w wolnej chwili. Uważam, że wszystkie dziewczyny wyglądają bardzo słodko i choć w teledysku praktycznie nic się nie dzieje to i tak jest w porządku :)

Wracając jeszcze do tej szkoły.. to nie mogłam myśleć o k-popie. Nie mogłam myśleć o niczym innym, niż o szkole. Próbowałam z całych sił chociaż pomyśleć przed snem o jakimś zespole, ale nie dawałam rady. To wszystko mnie zbyt przytłoczyło i mam nadzieję, że takie uczucie minie jak najszybciej.
+ Uczęszcza ktoś tutaj zgromadzony na jakieś zajęcia ze sztukami walki?
Dodaję sesję B1A4. Baro miał w środę urodziny, a ja nie miałam jak dodać wpisu i czułam się dziwnie. Hm, naprawdę zbyt się do tego przyzwyczaiłam. W każdym razie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO *___* 

Przepraszam za tak badziewny wpis, ale chyba rozumiecie moją sytuację ^__^
Próbuję wszystko nadrobić, więc jeżeli jeszcze nie odwiedziłam Waszego bloga to postaram się to zrobić w najbliższym czasie.

Proszę pozostawcie coś po sobie, a jeżeli ktoś ma ochotę to może podać mi swój numer telefonu, bo strasznie się nudzę i nie mam z kim popisać :c
Dobranoc.