piątek, 21 września 2012

TVXQ "Catch Me" fotos + mv TEASER + PSY "Gets Gangnam x New York Style" TEASER

Mamy kolejny comeback.
Dawno nie było nic od TVXQ.
Nie jestem ogromną fanką tego duetu, ale i tak czekam na nowy teledysk. Jeżeli chodzi o mnie to czuję się już trochę lepiej. Katar i kaszel nadal mnie męczą, ale przynajmniej nie mam już gorączki. Przez antybiotyki cały czas chce mi się spać. Zrobię sobie zaraz coś ciepłego do picia i włączę dramę.

Nie wiem co to ma być i naprawdę jestem ciekawa.
Właściwie to nadal ciężko mi uwierzyć w to, że PSY stał się tak popularny, a w szczególności, że "Gangnam Style" stał się tak popularny w Polsce. Chciałam napisać więcej na ten temat. Czy to całe szaleństwo u nas jest pozytywne czy raczej fani K-popu są zawiedzeni, ale jednak rezygnuję.. Niepotrzebnie widzę od razu wszystko w czarnych barwach. Włączyłam dzisiaj vivę i się przeraziłam. Od kiedy można obejrzeć na tej stacji te wszystkie głupie amerykańskie programy? A skoro piosenka PSY jest "niby" tak popularna w całej Polsce to dlaczego nie słyszałam jej jeszcze w żadnym radiu?

+ Co sądzicie o tej parodii? VODKA STYLE!


czwartek, 20 września 2012

G-Dragon "Crayon" + 100% "Bad Boy" + Spica "I'll Be There" M/V

Na wstępie przepraszam za tak krótki wpis, ale naprawdę źle się czuję i nie mam siły na dłuższe stukanie w klawiaturę. Najchętniej położyłabym się do łóżka z gorącą herbatą i coś pooglądała. Mam nadzieję, że mój stan jak najszybciej się poprawi i będę mogła przeczytać wszystkie Wasze posty.

Umarłam.
Kocham to wszystko i kompletnie nie ogarniam tego teledysku. Po obejrzeniu go pierwszy raz wieczorem w internacie.. nie kontrolowałam niczego, przez co grożono mi sprzątaniem korytarza. Nawet nie skomentuję. Przepraszam.

Rozczarowanie. Zapowiedzi tej piosenki tworzyły całkiem inny klimat, a tutaj od 0:32 usłyszałam muzykę, której po prostu nie lubię. Coś pozytywnego? Podoba mi się taniec i teledysk.

Jak już pisałam - lubię ten zespół. Piosenka również mi się podoba, ale jest w innym stylu niż poprzednie. Zanim zaczęłam słuchać K-popu lubiłam wiele ballad, ale później zmieniłam moje nastawienie co do muzyki i praktycznie przestałam słuchać wolnych utworów. Jeżeli już jakieś się pojawiały to i tak wolałam bardziej "energiczne" piosenki. W tym przypadku jest inaczej. Jak na razie "Russian Roulette" i "Painkiller" są na pierwszym miejscu.


+ A Wy co sądzicie? Które MV podoba się najbardziej? :)

So Sweet Blog Award

Po otrzymaniu dwóch wyróżnień (jeszcze raz bardzo dziękuję!) postanowiłam, że również dodam tutaj ten wpis i wymienię moje ulubione blogi.

Na czym to wszystko polega? Osoba otagowana wyróżnia 5-15 blogów, które czyta najchętniej i najczęściej. W taki sposób wręcza im znaczek "So Sweet Blog Award"

Nominuję:

Serdecznie zapraszam. Naprawdę warto odwiedzić powyższe strony :)+ Czy ktoś zastanawia się co robię tutaj w środku tygodnia i to jeszcze o takiej godzinie? Kuruję się. Wczoraj rano paskudnie się czułam i stwierdziłam, że wracam do domu. Boli mnie gardło i głowa, mam katar kaszel i gorączkę, więc do końca tygodnia powinnam leżeć w łóżku. W takim razie życzcie mi zdrowia, a ja już zabieram się za tworzenie nowego posta, bo nawet przez te trzy dni pływam w zaległościach. Pozdrawiam :)

niedziela, 16 września 2012

100% + SHINee + Spica + Secret + SNSD

Witam.
Przed wyjazdem, na prośbę MAGDALENY (przy okazji zapraszam na bloga: http://magicwordcherry.blogspot.com) dodaję tutaj jeszcze jeden wpis.

100% "We" (TEASER 1)
Teaser mi się spodobał, więc już nie mogę doczekać się teledysku. Ostatnio debiutuje coraz więcej świetnych zespołów.

SHINee "Dazzling Girl" (TEASER)
Nie! Oglądam.. 23 sekunda - rozpaczam. To nie jest ten typ muzyki, który lubię. Owszem, może znajdzie się jakaś piosenka w rytmie disco, która jest całkiem fajna, ale nie chcę słuchać takich lśniących. Dobrze, że to przynajmniej tylko japońska wersja.

 SPICA "I'll Be There" (TEASER) 
Lubię ten girlsband. Z tego co sobie przypominam to jeszcze tutaj o nim nie pisałam, ale mam zamiar to zrobić, jak tylko pojawi się teledysk. Zapowiada się ciekawie. W końcu piosenka w takim klimacie! A dziewczyny przez nazwę cały czas przypominają mi Spice Girls :)

SECRET "Poison" (MUSIC VIDEO)
Chyba jestem zawiedziona. Piosenka może nie jest taka zła, ale jestem negatywnie nastawiona co do teledysku. Między innymi w K-popie lubię to, że wszystko jest tak "ocenzurowane", a w szczególności dotyczy to kobiet. Więc gdy tutaj widzę te dekolty, stroje, wyzywające spojrzenia i sam taniec.. czuję lekkie zniesmaczenie. 

Girls' Generation "Oh!" (JAPANESE VERSION)

 Wolę koreańską wersję piosenki i teledysku. Pamiętam, że kiedyś nienawidziłam takich utworów SNSD... i wgl Hyoyeon wygląda ślicznie :3


+ Dawno nie wstawiałam zdjęć z jakiś sesji, ale jak już pisałam - jestem zacofana przez internat. Muszę się już żegnać. Nawet nie jestem pewna czy mogę napisać "do piątku", ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanę na przyszły weekend :c
3majcie się