poniedziałek, 24 grudnia 2012

Merry Christmas ^^

Super Junior K.R.Y
Kochani czytelnicy!
W ten grudniowy, ale mimo tego nie mroźny dzień (przynajmniej u mnie jest ciepło) chciałabym życzyć Wam radosnych świąt, spędzonych przede wszystkim w rodzinnym gronie, smacznego karpia, masy prezentów i wiele niezapomnianych chwil. Mam nadzieję, że spełnią się Wasze wszystkie marzenia i rok 2013 będzie obfity w samo szczęście!

+ Jedna z moich ulubionych świątecznych piosenek z zeszłorocznej płyty SM. "Happy Xmas (war is over)" wykonana przez J-Min <3 Osobiście uważam, że wersja sto razy lepsza od tej ponurej Celine Dion. J-Min ma naprawdę przepiękny głos.

I kolejna - Super Junior "SANTA U ARE THE ONE" <3

WESOŁYCH ŚWIĄT!

niedziela, 23 grudnia 2012

SNSD comeback PHOTO TEASER + "Dancing Queen" M/V

Hyoyeon
Jessica
Seohyun
Sooyoung
Sunny
Taeyeon
Tiffany
Yoona
Yuri
Witam!
Jak pewnie większość zauważyła, jest spore zamieszanie z powrotem Girls' Generation. Mnie ich comeback oczywiście bardzo cieszy, bo lubię ten zespół. W dodatku teaserowe zdjęcia są cudowne (tak, Hyoyeon!), koncept mi się podoba, a jeszcze bardziej video, które pojawiło się przedwczoraj na kanale SM:
"Dancing Queen" to dla mnie taka przypominajka "Gee". Zaś sama piosenka jest przeróbką "Mercy" - Duffy, którą osobiście uwielbiam. Nie będę rozmyślała, która wersja podoba mi się bardziej, bo pod teledyskiem Duffy jest już pełno takich komentarzy..
Na końcu teledysku "Dancing Queen" widzimy teaser "I GOT A BOY". Dziewczyny wyglądają zupełnie inaczej i o wiele bardziej zjawiskowo. M/V ukaże się 01 stycznia 2013 roku.

+ Nie mogę się powstrzymać i nie napisać, że chyba większość fanów raczej myślała o comeback'u EXO, aleee.. najwidoczniej musimy jeszcze czekać. FIGHTING!
Jak przygotowania do świąt?
Nie mam za dużo czasu, ale postanowiłam coś tutaj dodać, bo pomimo mojego przyjazdu - na blogu wciąż cicho. Akurat u mnie w te święta będzie o wiele spokojniej, więc z nudów może będę pojawiała się tu częściej. UWAGA! Jestem na dobrej drodze do skończenia oglądania kolejnej dramy. Jak uwinę się z tymi epizodami jeszcze w tym roku to będzie cud!