poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Lee Hi "Rose" MV + Rania "Just Go" MV + AA "Come Back" MV

LEE HI "Rose" M/V
"1, 2, 3, 4" i "It's Over" to dla mnie dwie, prawie identyczne piosenki. Na szczęście "Rose" według mnie nie jest kolejnym, odgrzewanym kotletem.
Ogólnie jeżeli chodzi o Lee Hi to przyznam, chyba po raz kolejny, że nie podoba mi się jej styl, ale mimo tego jestem ciekawa jej piosenek. Być może niedługo zmienię zdanie na jej temat..

B1A4 dla Hat's On
Mamy nową sesję B1A4 od Hat's On. Powtarzam się? Tak, to świetnie, że zdjęć jest więcej. Uwielbiam tę markę, a B1A4 idealnie do niej pasują.

RANIA "Just Go" M/V
Wiem, że piosenka nie jest jakąś tam nowością, ale w te święta niezwykle mnie męczy, więc postanowiłam podzielić się nią również z Wami ;)
Ostatnio słucham dużo girlsbandów..

Girls' Generation dla G-STAR RAW Japan
Hyoyeon
Taeyeon
Sooyoung
Sunny
Jessica
Tiffany
Yuri
Seohyun
Yoona


AA "Come Back" M/V
Coś innego? Nie, po prostu kolejny boysband, na który zwróciłam uwagę przez Music Bank. Poszerzajmy horyzonty.


B1A4 dla Hanako

Nie mam mocy kochani. Jedyne wyjaśnienie. Chociaż i tak zamiast pisania tutaj powinnam zajmować się teraz innymi rzeczami.. np.: uczyć się albo przynajmniej spakować, bo jutro już muszę jechać do szkoły. Te całe święta zleciały tak szybko, jak to sobie wyobrażałam, ale chociaż trochę odpoczęłam, więc nie powinnam narzekać.
Obejrzałam chyba wszystkie Idol Star Athletics Championship.. z każdego roku. Miałam zabrać się za dramę i konkretnie miałam na myśli "Love Rain", ale stwierdziłam, że chyba w końcu powinnam dokończyć te ostatnie odcinki "Skip Beat", ale tak się nie stało, bo zaczęłam oglądać "Shut Up Flower Boy Band" i jak dobrze pójdzie to pewnie niedługo będę chciała dodać tutaj recenzję tej dramy. Ale.. nie mogę tak po prostu zostawić "Skip Beat". Zbieram siły.. ta drama jeszcze dzisiaj będzie przeze mnie zdobyta, huehue.