sobota, 27 kwietnia 2013

SHINee "Why So Serious?" M/V + 4MINUTE "What's Your Name?" M/V + B1A4 Sandeul, CNU, Baro, Gongchan TEASERS + SECRET Sunhwa, Zinger, "YooHoo" TEASERS

SHINee "Why So Serious?" MUSIC VIDEO
Pozytywne zaskoczenie. Zdecydowanie lubię ten teledysk bardziej od "Dream Girl", ale jeżeli chodzi o piosenkę to nie jestem jeszcze do końca przekonana, bo przyznam, że (dopiero teraz) mimowolnie, bardzo często podśpiewuję do "Dream Girl", a w "Why So Serious?" denerwuje mnie nudnie przeciągane tytułowe pytanie w refrenie. Wolę usłyszeć te pytanie od GD.
 Od razu poruszę chyba najważniejszą sprawę, a mianowicie nieobecność Jonghyuna w tym MV. Wspominałam już zapewne kilka razy, że nie lubię tego członka zespołu. Oczywiście zważając na to, stwierdziłam kiedyś, że nie mogę nazwać się Shawolem. Minęło dużo czasu, a moje zdanie o Dino się nie zmieniło. Teraz, kiedy uległ wypadkowi i złamał nos, przez co nie ma go w teledysku, a Taemin przejmuje jego partie uważam, że.. wolałabym taki czteroosobowy zespół! Serio. SHINee podoba mi się bardziej bez Jonghyuna. Taemin jest wspaniały! Śpiewa bardzo dużo w tej piosence, a szczególnie uwielbiam jego partię na początku piosenki i drugiej zwrotki. Zawsze uwielbiałam głos Onew, a jego zewnętrzna przemiana, którą według mnie można zauważyć od kilku miesięcy, naprawdę dodaje mu uroku. Jeżeli chodzi o Minho to średnio lubię oglądać jego uśmiech w teledysku albo ten śmieszny sposób, w jaki na początku porusza biodrami. Wolę jego charyzmatyczne spojrzenie i poważne podejście do wszystkiego.. przynajmniej takiego go zapamiętałam, ale z drugiej strony.. skoro piosenka jest pozytywna to trzeba się uśmiechać ;) Został jeszcze Key.. Myślę, że troszeczkę się zepsuł. Wygląda gorzej, a w piosence prawie w ogóle go nie zauważam, jednak Key pozostanie członkiem SHINee, o którym zawsze będę dobrze myślała. Także podsumowując, myślę, że dzięki temu MV fani mogli zobaczyć, że pozostali lśniący wcale nie są gorsi od Jonghyuna, któremu według mnie cały czas poświęca się za dużo uwagi.
+
HIGHLIGHT MEDLEY


4MINUTE "What's Your Name?" MUSIC VIDEO
Nie słuchałam wcześniej żadnej piosenki 4Minute i kompletnie nie interesowałam się tym zespołem. Wiedziałam tylko, że jedną z jego członkiń jest Hyuna, której nie darzę sympatią :)
Przeczytałam, że powracają, zobaczyłam ładne, kolorowe zdjęcia, a następnie obejrzałam teasery i usłyszałam kawałek piosenki, o której pomyślałam, że naprawdę mogłaby mi się spodobać. Poczekałam na teledysk.
Dobrze myślałam. Bardzo lubię tę piosenkę, ale jeżeli chodzi o teledysk to niespecjalnie lubię go oglądać. Dlaczego? Nie tylko przez Hyunę, ale i również przez resztę.. Zwyczajnie denerwuje mnie twarz liderki i dwóch dziewczyn z krótkimi włosami. Jedynie Gayoon wydaje się sympatyczna, ale nie powinnam wypowiadać się na ten temat, skoro dokładnie nie poznałam tego zespołu. Mogę tylko podkreślić, że po tej piosence będę uważniej śledziła działalność 4Minute.


B1A4 "What's Going On?" FOTO TEASER
SANDEUL
Jinyoung & Sandeul

BARO
Baro & Sandeul

CNU
Jinyoung & CNU
Gongchan
Gongchan & CNU
Mamy już foto teasery wszystkich członków zespołu. Woaa, pewnie niedługo wyjdzie M/V teser, prawda? Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo niecierpliwa. Dalej, WM!


SECRET "Letter from Secret" FOTO TEASER
Sunhwa
Zinger
Ze wszystkich foto teaserów najbardziej podoba mi się zdjęcie Sunhwy.

SECRET "YooHoo" M/V TEASER
Pojawiły się komentarze mówiące, że Secret kopiują Sistar, a no to odpowiedzi, że to Secret zadebiutowały wcześniej. Nie wiem, jak naprawdę jest z tym kopiowaniem. Sama nie wiem, który zespół lubię bardziej. Na razie mogę napisać tylko, że oglądając ten teaser pomyślałam o teledysku Sistar "Loving U",ale nie mogę od razu stwierdzić, że Secret je kopiują. Poczekajmy do 30 kwietnia.


Majówkaaa, tydzień wolnego! :3

wtorek, 23 kwietnia 2013

B1A4 Jinyoung TEASER + SECRET Ji Eun, Hyosung TEASER + SHINee "Why So Serious?" MV TEASER + 4Minute TEASERS

 B1A4
COMEBACK!
4TH MINI ALBUM
06.05.2013
foto teaser
 JINYOUNG
 OMG. W końcu! Wspomnę po raz kolejny, że comeback czy nowy teledysk B1A4 zawsze niezmiernie mnie cieszą. Od razu wiem, że po ich powrocie będę miała dobry humor.
Foto teaser mojego biasa wyszedł jako pierwszy. Oczywiście nie ukrywam rozczarowania spowodowanego tym, iż Jinyoung nie ma już burakowych włosów :c Ale rozumiem, image trzeba zmieniać, więc pozwalam na takie małe szaleństwo. Pierwsze zdjęcie mi się podoba, drugie.. jest zagadką :)


SECRET
COMEBACK!
4TH MINI ALBUM
30.04.2013
foto teaser
Ji Eun
foto teaser
Hyosung
Jako, że lubię ten zespół postanowiłam tym razem zainteresować się ich comebackiem. Poczekamy, zobaczymy.


SHINee "Why So Serious?" M/V TEASER
"The misconceptions of me" ukaże się 26.04.2013 roku u południe, czasu koreańskiego.
Niestety, ale ponownie.. już po małym kawałku utworu, stwierdzam, że pewnie nie będzie mi się podobał.


4MINUTE 
COMEBACK!
"What's Your Name"
26.04.2013
Hyuna

Gayoon

Sohyun

Jiyoon

Jihyun

Szczerze przyznam, że zaciekawiły mnie te kolorowe i dzikie zdjęcia, przez co z chęcią obejrzałam video teasery i cierpliwie zaczekam na Music Video. Nie lubię Hyuny, psuje moje pozytywne zaskoczenie, ale kto wie.. może zmienię zdanie ;)


We Got Married
Taemin (SHINee) & Naeun (A Pink)
TEASER
Byłam w szoku. Naprawdę. Taemin..? Dlaczego Taemin? Za wszelką cenę kolejna próba zmiany wizerunku? Co jak co, ale Taemin, mimo wszystko zawsze będzie mi się kojarzył jako kandydat na dziecko, a nie męża. Pierwsze wrażenie i wspomnienia robią swoje. Jednak nie napiszę, że nie chciałabym obejrzeć parę epizodów ;p