czwartek, 18 lipca 2013

B.A.P. "Hurricane" M/V + EXO "Wolf" Drama Ver. + MBLAQ "Smoky Girl" M/V + BTS "No More Dream" M/V

B.A.P. "Hurricane" MusicVideo
Znowu coś nie do końca w stylu B.A.P. Obejrzałam na telefonie w bardzo słabej jakości i sądziłam, że nie polubię tej piosenki. Jednak jak odtworzyłam ponownie w domu to już nie mogłam wyrzucić jej ze swojej głowy. Oczywiście, że nie jest to najlepsza piosenka B.A.P., ale wszystko wyszło o wiele lepiej niż się spodziewałam. Jak dla mnie, to w tym teledysku istnieje tylko Daehyun. Cały czas jest pokazywany i popisuje się swoim ślicznym głosem. Himchan jak zwykle najbardziej pomijany ;p Ale.. coś, co zszokowało mnie najbardziej to włosy Zelo! Hahaha. Co on ma na głowie? Niczym fryzura Ajhummy :o
Daehyun
Himchan
Jongup
Yongguk
Youngjae 
Zelo


EXO "Wolf" Drama Version
(Korean ver.)
(Chinese ver.)
Tak długo czekałam na tę wersję, ale po obejrzeniu stwierdzam, że spodziewałam się czegoś lepszego. Luhan trochę komicznie prezentuje się w roli tej jakże dziwnej istoty (przynajmniej mi się tak wydaje :D). Tak myślałam, że piosenki z albumu zostaną połączone, ale sam efekt jednak mi się nie podoba. Te wolne utwory zwyczajnie nie pasują. + Sam fakt, że będą jeszcze kolejne części (?) SM nas wymęczy..


MBLAQ "Smoky Girl" MusicVideo
Uwielbiam tę piosenkę! Miałam całkiem odmienne odczucia, gdy usłyszałam ją po raz pierwszy, ale szybko uległy zmianie i polubiłam "Smoky Girl". Teledysk zbytnio nie zachwyca, ale sam powrót MBLAQ mnie bardzo cieszy.
Wygląd członków również się zmienił. Osobiście jestem fanką Seungho i mogę śmiało zaakceptować go w blond czuprynie. Mogę to także powiedzieć na temat Lee Joon'a, który praktycznie wygląda tak samo, jak zazwyczaj. 
W sumie to nie mam się do czego przyczepić.. a różowych włosów nie skomentuję.
+ MBLAQ dla K Wave
Seungho
G.O
Lee Joon
Thunder
Mir


BTS "No More Dream" MusicVideo
Wooah, jak ja lubię takie świeżości. Zespół, który niedawno zadebiutował z młodymi członkami, począwszy od urodzonego w 1997 maknae Jung Kook'a do visual'a Jin'a urodzonego w 1992. Nad zespołem czuwa lider - Rap Monster.
"No More Dream" jest piosenką przepełnioną rapem i dobrym tańcem. Teledysk to jeden z tych, który opowiada o ślicznych, zbuntowanych chłopcach szukających sposobu, by wyładować swoją energię (?).. OK. Świetny singiel, świetny teledysk. Jestem w niebie.
V
Jin
Jung Kook
Jimin
Rap Monster
Suga
J-Hope


 B1A4 dla 10+Star


 Coraz więcej tego wszystkiego, ale spokoojnie.. wyrobię się ze wszystkim. To znaczy taką mam nadzieję. Oczywiście dramy czekają na mnie już od niepamietnych czasów :3


wtorek, 16 lipca 2013

Infinite "Destiny" M/V + 2NE1 "Falling In Love" M/V + B.A.P. "Coffee Shop" M/V

INFINITE "Destiny" (Ver. B) MusicVideo
Jest mało piosenek Infinite, które lubię, bo zwyczajnie nie są one w moim guście, ale już na samym początku, jak tylko zobaczyłam teaser "Destiny" to pomyślałam, że ta piosenka może mi się spodobać, więc cierpliwie czekałam na MV i kiedy już ono się pojawiło, okazało się, że miałam rację!
Teledysk także jest w porządku, a członkowie dobrze wyglądają.
Dongwoo
Hoya
L
Sunggyu
Sungjong
Sungyeol
Woohyun


2NE1 "Falling In Love" MusicVideo
Według mnie 2NE1 mają o wiele lepsze piosenki i niespecjalnie jestem fanką tego utworu, ale byłam bardzo ciekawa tego teledysku. Nawet mi się podoba, ale jakoś nie za bardzo mam ochotę wracać do tego klipu, co się równa również ze słuchaniem tej piosenki.
CL wygląda całkiem dobrze. Bom jak zwykle uroczo, ale uważam, że te soczewki są zbędne.. ten kolor nie pasuje. Straszny kolor włosów Dary, a te kitki to są dopiero okropne.. Zaś całkoształt Minzy ogólnie mi się nie podoba ;)
CL
Dara
Bom
Minzy


B.A.P. "Coffee Shop" MusicVideo
Tak, wiem - ta prędkość! Od B.A.P niedługo wyjdzie coś nowego, a ja komentuję poprzedni teledysk, ale musicie mi wybaczyć. Co do "Coffe Shop" to już po samych zdjęciach można było zobaczyć, że na pewno będzie to wolniejsza piosenka i w sumie to nie ma się co dziwić. Nawet B.A.P potrzebuję tak zwanego "odpoczynku" wolnym utworem. Gdy obejrzałam to za pierwszym razem stwierdziłam, że jednak całkowicie nie pasuje to do stylu Króliczków i piosenka mnie zanudziła, ale teraz mogę śmiało powiedzieć, że jest w sam raz na posłuchanie zaraz po przebudzeniu, np. podczas picia porannej kawy ;)
1. Ten english Jongup'a *urocze*
2. Uwielbiam dekolt Yongguk'a.
3. Najlepsza partia? To ta Zelo!
4. Najpiękniejszy obrazek? Youngjae na plaży <3
Yongguk
Zelo
Jongup
Youngjae
Daehyun
Himchan


Hyoyeon dla 1st Look
<3

Witajcie!
Znowu powinnam zacząć się tłumaczyć? Miałam problem z dodawaniem postów poprzez różne przeglądarki. Brakowało mi czasu i sposobu, żeby się z tym pobawić, ale w końcu znalazłam go dzisiaj. Problem został rozwiązany. Teraz wszystko jest w porządku, a ja będę się starała nadal dodawać tu więcej postów :)
+ Czy ktoś mógłby w komentarzu napisać jak wygląda blog? Szczególnie interesują mnie komputery, bo na laptopach wszystko powinno być idealnie dopasowane do ekranu. Dziękuję.