sobota, 28 grudnia 2013

EunHae "Still You" MV + EXO "Miracles In December" MV + Super Junior "Blue World" MV

Super Junior EUNHYUK & DONGHAE "Still You" M/V 
Whoaaa, nareszcie coś od EunHae <3
Uwielbiam tę dwójkę i za każdym razem kiedy widzę coś nowego z ich udziałem jestem zadowolona. Chociaż przyznam, że "Oppa Oppa" i "I Wanna Dance" to fajne kawałki, ale biorąc pod uwagę umiejętności chłopaków to są one na dość niskim poziomie, więc gdy tylko zobaczyłam, że tym razem szykuje się coś "normalnego" byłam wniebowzięta!
Teledysk jest spokojny, wszystko jest takie delikatne, a EunHae wygląda bardzo dobrze (pomijając może to, że ja chętnie zmieniłabym te wdzianka Eunhyuka). Jednak trochę brakuje mi takiego porządnego tańca, zaś jeżeli chodzi o piosenkę to mimo tego, że przesłuchałam ją już kilka razy, jakoś nie chce wpaść mi w ucho. Podsumowując - już sama nie wiem czego chcę i chyba jak na razie pewna dwuletnia i również grudniowa piosenka Eunhyuka i Donghae zostanie moją ulubioną ;)


EXO "Miracles In December" M/V (korean ver.)
+
EXO "Miracles In December" M/V (chinese ver.)
Ballada. Niestety nie lubię ballad. Jednak ta chyba należy do wyjątku, chociaż o wiele bardziej wolę "What Is Love". Nie wiedziałam, że tym razem także śpiewać będzie tylko tak mała liczba członków.. szkoda. Lubię głos Chena. Po ujrzeniu teaserów spodziewałam się radosnej piosenki, takiej oczekiwałam, a niestety dostałam smutną balladę. Trochę nie pasowała mi do słuchania w przedświąteczny czas, ale i tak się pokusiłam :)


SUPER JUNIOR "Blue World" M/V (japanese ver.)
Heechul w teledysku! <3 I niezmiernie się cieszyłam na te MV. Oczywiście wolałabym w wersji koreańskiej, ale trzeba cieszyć się tym co jest ;) Marzy mi się taki duży comeback Super Junior.

Eunhyuk
Heechul
Donghae
Kangin
Kyuhyun
Ryeowook
Shindong
Siwon
Sungmin

+
GIRLS' GENERATION "Love & Peace"


Hyoyeon

Jessica

Seohyun

Sooyoung

Sunny

Taeyeon

Tiffany

Yoona

Yuri

Kochani jak tam Wasze święta? Mam nadzieję, że były wesołe i spędziliście je w rodzinnym gronie. Ja oczywiście spóźniona ze wszystkim. Teraz mogę Wam jedynie życzyć hucznego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku :)