sobota, 8 lutego 2014

Drama "FOR YOU IN FULL BLOSSOM" recenzja

 Obejrzałam tę dramę dosyć dawno, ale dopiero teraz zbieram się na skomentowanie. Nawet nie pamiętam jak długo ją oglądałam. Były chwile, że włączałam odcinek po odcinku, ale też takie, kiedy kompletnie nie chciało mi się nic oglądać. "To The Beautiful You" to drama nie różniąca się niczym nadzwyczajnym od pozostałych. Główna bohaterka udaje chłopaka by dostać się do męskiej szkoły, w której uczy się jej "idol" i autor wspaniałych skoków. Oczywiście wynikają pewne komplikacje, ale o szczegółach dowiecie się podczas oglądania tej serii ;)

Go Jae Hee - Sulli, f(x)
Rolę damską w tej dramie przejęła z pewnością dobrze Wam znana Sulli z girlsbandu f(x). Lubię oglądać znane osobowości w dramach, a w tym wypadku cieszyłam się podwójnie, bo lubię Sulli. Jednak standardowo, jak w każdej dramie, główna bohaterka musi mnie wkurzać poprzez podejmowanie złych decyzji, ciągłe płakanie i głupie pomysły. Sulli idealnie spełniła się w wykonywaniu tego wszystkiego.

Kang Tae Joon - Minho, SHINee
Natomiast Minho uwielbiam oglądać w roli sportowca. Zawsze na mojej twarzy pojawiał się uśmiech, gdy oglądałam jak wylewa siódme poty na Idol Star Athletic Championship. Tym razem skacze wzwyż, a raczej walczy z formą, a Go Jae Hee stara się mu w tym pomóc. Chwilami mam ochotę powiedzieć, że ta drama jest fantastyczna, bo nie wiem jak po dłuższym czasie można mieć problem w odróżnieniu chłopaka od dziewczyny, a w szczególności jeśli ten "chłopak" zachowuje się typowo jak dziewczyna, ale lepiej nie zagłębiać się w ten temat. Tae Joon czasami mnie denerwował i nie podobało mi się to, że tak często nie potrafił postawić jakiejś sprawy jasno, jednak nie oglądało się go najgorzej.

Cha Eun Gyeol - Lee Hyun Woo
Moja ulubiona postać w tej dramie. Jest przesłodki i lata jak pies za Jae Hee, przez co oczywiście cierpi i musimy oglądać jak płacze. Daje mu ogromny plus, bo wnosił trochę radości i humoru to tej dramy. Chociaż pod koniec stał się zbyt nużący i dziwaczny, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić. Nadal nie potrafię zdecydować, w której fryzurze wyglądał lepiej :<

Seol Han Na - Kim Ji Won
Jest nielubianą, wredną i przebiegłą postacią, ale chowa się w porównaniu do innych okrutnych panienek w dramach. Dobrze, że w końcu odczepiła się od Tae Joon'a i podobała mi się jej relacja z Seung Ri'm.

Ha Seung Ri - Seo Jun Young
Kolejna barwna i przyjazna postać. Nie mam pojęcia jak Han Na mogła śmiać się z jego dowcipów :3

Warto jeszcze wspomnieć, że w dramie pojawia się Kwanghee z Z:EA, którego osobiście uwielbiam i jestem fanką jego śmiechu.
 Drama się skończyła, a ja nie do końca wiem na jakim etapie jest w końcu ich relacja, hah.
 Wolę takie połączenie.
Drama mnie jakoś specjalnie nie wciągnęła, ale miło się ją oglądało, więc polecam :)

~*~

Kochani za tydzień mam ferie! W końcu więcej wolnego od nauki. A tak poza tym to dziękuję za Waszą obecność tutaj. Idę się szykować na balet. Do następnego postu! ;D


4 komentarze:

 1. Yay! Kolejna drama do obejrzenia! Dla Minho, oczywiście xDD
  Jeśli chodzi o fabułę, wydaje się podobna do Coffee Prince... Mam pytanie, ile ma odcinków ta drama?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mmmm. Super, super. Słyszałam tak wiele o tej dramie, że aż mi się odechciało ją oglądać, ale może... Haha. Chyba mnie przekonałaś. ;)
  Ty tu cieszysz się na początek ferii, a ja popadam w depresję powrotem do szkoły.... Ehh. Ależ ja nie chcę tam wracać. XDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta drama była przeurocza ^_^ Mega mi się podobała. Bardzo fajna recenzja~~

  OdpowiedzUsuń